سیاست حفظ اسرار و حریم خصوصی مشتریان

هفتان‌هاست معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات هفتان‌هاست و نیز راهکارهای هفتان‌هاست برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت هفتان‌هاست توضیح داده شده است. هفتان‌هاست با بهره مندی از تکنولوژی و روش های متداول در این صنعت، اطلاعات را صرفا بر روی بستر امن SSL دریافت و نمایش خواهد داد. مشتری می بایست همواره در این خصوص نکات امنیتی از قبیل استفاده از نرم افزارهای به روز و کنترل آدرس سایت را رعایت نماید.

محتویات این سند
این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی جمع آوری شده از کاربران سایت و نحوه استفاده هفتان‌هاست از این اطلاعات می باشد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آنها می توان کاربران هفتان‌هاست را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن، مستندات هویتی و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
این سند به مواردی که در اختیار هفتان‌هاست نیست و هفتان‌هاست هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها
شما با ثبت نام در خبرنامه و یا بخش کاربران و یا با تکمیل فرمهای خرید در سایت هفتان‌هاست اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی پست الکترونیکی، تلفن و غیره را در اختیار هفتان‌هاست قرار می دهید.
پس از ورود به سایت هفتان‌هاست شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات هفتان‌هاست نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
هفتان‌هاست کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
هفتان‌هاست به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت هفتان‌هاست اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های هفتان‌هاست و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
هفتان‌هاست از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات هفتان‌هاست، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
هفتان‌هاست اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد ذیل:
در صورت ادغام هفتان‌هاست در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات هفتان‌هاست یا خروج کامل پرسیده می شود.
در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویس ها و یا در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما بنا به نظر هفتان‌هاست در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را از هفتان‌هاست بخواهند بنا به نظر هفتان‌هاست این اطلاعات ممکن است در اختیار ایشان قرار گیرد.
هفتان‌هاست ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت هفتان‌هاست از آن استفاده کند.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت هفتان‌هاست تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در هفتان‌هاست آن ها را در سایت وارد نموده اید؛ مگر اطلاعاتی که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد هفتان‌هاست ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مانند کد ملی و ..
شما می توانید به طور کامل از هفتان‌هاست و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از هفتان‌هاست حذف شده و برخی دیگر از آن ها بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات
هفتان‌هاست
 دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات هفتان‌هاست یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
هفتان‌هاست جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد.

تغییرات در این سیاست ها
هفتان‌هاست
 ممکن است در آینده تغییراتی در این سیاست ها اعمال نماید. در صورت اعمال هر گونه تغییر، هفتان‌هاست با اعلام آن در بخش اخبار سایت و یا ویرایش این سند کاربران را از این تغییرات مطلع می سازد. با این حال توصیه می شود با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گردید.

پرسش و پیشنهاد
در صورت وجود هرگونه پرسش یا پیشنهادی در رابطه با سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران هفتان‌هاست، لطفاً با ارسال درخواست خود به واحد مدیریت، هفتان‌هاست را از آن مطلع نمایید.