ورود مشتری

تماس با ما

  • شماره تماس :09366096589
  • ایمیل :haftanhost@gmail.com
  • آدرس ما :ساری- خیابان مازیار - کوچه مازیار یک

پشتیبانی

پشتیبانی

درباره ما

آشنایی

درباره ما

مجموعه هفتان ابتدا در زیر مجموعه موسسه فرهنگی و هنری هفت آینه فعالیت خود را در عرصه انفورماتیک و فن آوری اطلاعات از سال 1380 آغاز نمود. همکاری با تیم های توسعه نرم افزاری متن باز , و کمپانی های بزرگی چون گوگل , فیسبوک , وردپرس ,کانونیکال و ادوبی توانست ما را به درجه ای از تجربه و دانش نوین برساند که امروزه با افتخار بتوانیم بهترین خدمات را به مشتریان خود ارایه دهیم. ایجادمرکزی پویا بر اساس ‏فن‌آوری روز دنیا جهت ارایه خدمات روزآمد و دارای مزایای نسبی در بخش فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات (ICT) و همچنین ارایه راه‌حل‌های خاص مبتنی بر فن‌آوری‌های نوین (E-Solutions) از جمله اهداف ما در این سالیان بوده است. این مجموعه با اتکا به تلفیق هنر و فناوری توانسته مجموعه ای، متشکل از فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های معتبر ایران را در رشته‌های مختلف مهندسی و هنر از جمله فن‌آوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر , گرافیک و عکاسی در سطوح مختلف گرد هم آورد تا از این مسیر بتواند نهایت کیفیت و زیبایی را به همراه تکنولوژی نوین در هم آمیزد. هدف مشترک مجموعه ما، ارایه راه‌حل‌های مبتنی بر ترکیب هنر گرافیک و تکنولوژی وب میباشد.

اهداف

معرفی هنرمندان

هنرمندان رشته‌های تجسمی از معدود گروه‌های شغلی هستند که با ارایه تصویری آثار خود روبرو هستند . هنرمندان رشته‌‌های گرافیک،نقاشی،تصویرسازی،خوشنویسی،مجسمه سازی و عکاسی امروزه از وب سایت و اپلیکیشن‌های مختلف برای نمایش صحیح آثار خود استفاده میکنند .
به واسطه ارتباط روزمره ما با این طیف ، شیوه مدرن و کارآمد معرفی آثار این هنرمندان را هدف خود قرار دادیم تا بدین وسیله با ترکیب سلیقه و سواد بصری آنها به یک مدیای زیبای ارتباطی جدید دست یابیم.


تعدادی نمونه

هفتان هاست

هفتان هاست بخشی از زیرمجموعه فعالیت های موسسه فرهنگی و هنری هفت آینه بوده است که با بیش از ۱۷ سال فعالیت در زمینه طراحی وب توانست با جذب خدمات هاستینگ از سرویس دهنده‌های برتر ایرانی و خارجی ، گوشه‌ای به خدمات طراحی وب سایت خود بیفزاید. و ما خوشحالیم که اعلام کنیم اعتماد مشتریان ماست که موجب اعتلای ما شده است.